UNUS                                                                OMNES PRO UNO

PRO OMNIBUS

JEDEN ZA WSZYSTKICH - WSZYSCY ZA JEDNEGO

Strona główna W górę O Fundacji OPP KONTAKT OGŁOSZENIA

FESTIWAL 2020 


 

 

 

Fundacja PRO OMNIBUS

ogłasza werdykt Jury

XXIV Międzynarodowego

Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Impresje Artystyczne - Ciechocinek 2020,

który odbył się w terminie

15 lipca - 3 sierpnia 2020 r.

w składzie:

 

Sławek Małecki - przewodniczący

Alicja Kulińska

Adrianna Olędzka

Jerzy Skonieczny

 

 

GRAND PRIX

Patrycja Błach - "List"

 

1. Miejsce do lat 16

Julia Walczyna - "Miasto 44"

 

1. Miejsce do lat 25

Amelia Dubanowska - "I will always love you"

 

2. Miejsce do lat 16

Nikola Wojciechowska - "Gdy nie masz nic"

 

2. Miejsce do lat 25

Agata Popławska - "Kwiat"

 

3. Miejsce do lat 16

Kacper Kujawski - "Lemon tree"

 

3. Miejsce do lat 25

Alicja Grzybicka - "Beautiful"

 

Wyróżnienia Jury:

Kacper Cieślik - "Dni, których nie znamy"

Krzysztof Duda - "Weź nie pytaj"

Julia Gradomska - "Gołębi song"

Kalina Kusterska - "Sen motyla"

Natalia Mikołajczak - "Meluzyna"

Dawid Poliński - "Lubię wracać tam gdzie byłem"

Krzysztof Seredyński - "Tylko we Lwowie"

 

Wyróżnienia Specjalne Fundacji PRO OMNIBUS:

Marek Okręglicki - "Gdybyś nie istniała"

 

Wszystkim laureatom i uczestnikom Festiwalu

serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

Fundacja PRO OMNIBUS

ogłasza listę kandydatów na uczestników

XXIV Międzynarodowego

Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Impresje Artystyczne - Ciechocinek 2020,

który odbędzie się w terminie

15 lipca - 3 sierpnia 2020 r.

 

Baleja Mateusz

Bleja Paulina

Błach Patrycja

Borkowski Szymon

Buta Ewelina

Burchardt Dominik

Bysiek Marzena

Chlewiński Maksymilian

Cieślik Kacper

Czeszel Kamil

Częstochowska Małgorzata

Dubanowska Amelia

Duda Krzysztof

Dul Bartosz

Fabia Maria

Grzybicka Alicja

Hankus Mateusz

Kachnert Martyna

Kusterska Kalina

Mateuszuk Robert

Kujawski Kacper

Mech Daniel

Mikołajczak Marcin

Mikołajczak Natalia

Nykiel Aleksandra

Okręglicki Marek

Orłowska Aleksandra

Pachulska Angelika

Paszkiewicz-Garczarek Sylwia

Pawłowska Kaja

Poliński Dawid

Popławska Agata

Resterny Zuzanna

Seredyński Krzysztof

Seweryniak Agnieszka

Siekierka Natalia

Sitarek Krzysztof

Smogulecka Natalia

Szczudlińska Anna

Szwankowski Sebastian

Szynol Aneta

Tomaszewski Radosław

Tomczyńska Marta

Walczyna Julia

Wawrzynek Marta

Wojciechowska Nikola

Wróbel Magdalena

Wróbel Marta

Wywiał Magdalena

Zyzak Łukasz

 

 

Zainteresowane osoby lub organizacje winny zapoznać się

z Regulaminem - złożenie zgłoszenia traktowane jest

jako przyjęcie do wiadomości i stosowania jego zapisów.

Kompletne zgłoszenia składają się z niżej wymienionych

prawidłowo wypełnionych załączników:

 

Karta uczestnika

Kwestionariusz osobowy

Informacja o uczestniku

Propozycje muzyczne

 

 

Zainteresowane osoby lub organizacje winny zapoznać się

z Regulaminem - złożenie zgłoszenia traktowane jest

jako przyjęcie do wiadomości i stosowania jego zapisów.

Kompletne zgłoszenia składają się z niżej wymienionych

prawidłowo wypełnionych załączników:

 

Karta uczestnika

Kwestionariusz osobowy

Informacja o uczestniku

Propozycje muzyczne

 

Baleja Mateusz

Bleja Paulina

Błach Patrycja

Borkowski Szymon

Buta Ewelina

Burchardt Dominik

Bysiek Marzena

Chlewiński Maksymilian

Cieślik Kacper

Czeszel Kamil

Częstochowska Małgorzata

Dubanowska Amelia

Duda Krzysztof

Dul Bartosz

Fabia Maria

Grzybicka Alicja

Hankus Mateusz

Kachnert Martyna

Kusterska Kalina

Mateuszuk Robert

Kujawski Kacper

Mech Daniel

Mikołajczak Marcin

Mikołajczak Natalia

Nykiel Aleksandra

Okręglicki Marek

Orłowska Aleksandra

Pachulska Angelika

Paszkiewicz-Garczarek Sylwia

Pawłowska Kaja

Poliński Dawid

Popławska Agata

Resterny Zuzanna

Seredyński Krzysztof

Seweryniak Agnieszka

Siekierka Natalia

Sitarek Krzysztof

Smogulecka Natalia

Szczudlińska Anna

Szwankowski Sebastian

Szynol Aneta

Tomaszewski Radosław

Tomczyńska Marta

Walczyna Julia

Wawrzynek Marta

Wojciechowska Nikola

Wróbel Magdalena

Wróbel Marta

Wywiał Magdalena

Zyzak Łukasz

 

OSOBY REZERWOWE

 

Borowiak Jagoda

Obiegała Matylda

 

Gratulujemy i oczekujemy w Ciechocinku :)