UNUS                                                                OMNES PRO UNO

PRO OMNIBUS

JEDEN ZA WSZYSTKICH - WSZYSCY ZA JEDNEGO

Strona główna W górę O Fundacji OPP KONTAKT

FESTIWAL 2015 


 

 

Uczestnicy Koncertu Galowego

( wystarczy kliknąć na nazwisko )

Laura Dziąba

Maksymilian Chlewiński

Szymon Borkowski

1. Miejsce < 16

Aleksandra Orłowska 

 2. Miejsce < 16

Aleksandra Liske 

2. Miejsce < 23

Katarzyna Rudnik 

Svietlana Biesiadovska

Matylda Obiegała

Anna Czaman

Szymon Wasiłowicz

 Alicja Grzybicka

 Joanna Kryś

 Edwin Tarka

Uliana Kastran

Natalia Smogulecka

Władysław Kaczmarek

 Ekaterina Vlasova

 Angela Wawrzyk

Magdalena Krzemińska

 Kamil Czeszel

1. Miejsce < 23

Michał Wiśniewski

Grand Prix 

Agata Zakrzewska  

 

Serce za Uśmiech

 

 

Festiwal

okiem i piórem

Marty Wróbel   &  Magdy Wróbel

 

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/grand_prix_miedzynarodowych_impresji_dla_agaty_zakrzewskiej_334567.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dzis_poznamy_zwyciezcow_334415.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czas_koncertow_impresji_artystycznych_2015_334269.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ostatnie_szlify_warsztatow_impresji_artystycznych_334199.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ciechocinekzaspiewaja_prawdziwi_artysci_334141.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nie_bedzie_pieniedzy_na_impresje_artystyczne_334053.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/festiwalowe_inicjatywy_impresji_artystycznych_333847.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jak_zrobic_to_dobrze_czyli_warsztaty_far_na_impresjach_333781.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/utalentowana_mlodziez_znow_w_ciechocinku_333685.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/bedzie_spiewajaco_czyli_impresje_artystyczne_2015_333181.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kto_zaspiewa_na_impresjach_artystycznych_2015_332215.html

 

Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych

PRO OMNIBUS

ogłasza listę uczestników

XIX Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Impresje Artystyczne - Ciechocinek 2015,

 

który odbył się w dniach

8 - 27 lipca 2015 r.

 

 

Były dwie kategorie wiekowe:

1. do 16 lat

2. do 23 lat

 

 

UCZESTNICY

( kolejność przypadkowa )

 

Magdalena Kruszewska

Wiktoria Nowak

Jagoda Borowiak

Sylwia Paszkiewicz - Garczarek

Kaja Pawłowska

Robert Mateuszuk

Marta Tomczyńska

Laura Dziąba

Agnieszka Zajdel

Alicja Grzybicka

Anna Szczudlińska

Agnieszka Maciejewska

Maksymilian Chlewiński

Anna Czaman

Dawid Poliński

Agata Widlarz

Anna Ilminowicz

Agata Zakrzewska

Angela Wawrzyk

Matylda Obiegała

Adrianna Wójcikowska

Radosław Duda

Marek Okręglicki

Marta Wawrzynek

Aleksandra Orłowska

Krzysztof Duda

Aleksandra Liske

Edwin Tarka

Szymon Wasiłowicz

Joanna Przyborowska

Magdalena Krzemińska

Natalia Smogulecka

Szymon Borkowski

Michał Wiśniewski

Natalia Barańska

Joanna Kryś

Marta Wróbel

Katarzyna Rudnik

Ewelina Grochal

Kamil Czeszel

Władysław Kaczmarek

Magdalena Wróbel

Mateusz Hankus

Julia Wolska

 

 

Laureatom i wszystkim uczestnikom gratulujemy.